עבור שירותים נוספים או שירותים בהתאמה אישית - הזמינו כאן

קידום אומנים ברשתות חברתיות

שירות קידום אומנים מיועד למוזיקאים המעוניינים לקדם את עצמם ברשתות החברתיות עם דגש על יוטיוב. אנחנו נייצר עבורכם קמפיין יעיל, עם קהל יעד המותאם באופן האפקטיבי ביותר לסגנון המוזיקה ולמדינה הרלוונטית.

קידום אומנים ברשתות חברתיות

כל אמן שמעוניין להצליח צריך לצבור קהל, והדרך לעשות זאת כיום היא בעזרת הרשתות החברתיות. 

עיקר הפעילות של אומנים נמצא ברשתות החברתיות ופלטפורמות ווידאו ומוזיקה כמו יוטיוב או ספוטיפיי, לכן אמן שלא יהיה נוכח באף אחת מאלו, לא יגיע אל הקהל הרחב. 

כשמדובר בקידום אומנים ברשתות חברתיות, חשוב לבצע קידום אמנים חכם ומתוכנן, במטרה להשתמש באופן המיטבי ביותר באלגוריתמים של הרשתות החברתיות, כדי להביא לחשיפה נרחבת יותר של האומנים ולצבור קהל עוקבים.

מהו קידום אמנים ברשתות החברתיות?

פרסום אומנים ברשתות החברתיות בנוי מתהליך של בניית קמפיין לחשיפת התוכן לקהל, קידום התוכן לעמוד הראשי ולקטגוריית הסרטונים החמים ביוטיוב, הפצת תוכן לחנויות מוזיקה וממשקי סטרימינג נוספים, ניטור תוכן ותהליכי מוניטיזציה המאפשרים להפיק את המירב מהפרסומות המוצגות בסרטונים. 

המטרה היא לחשוף את התוכן לכמה שיותר קהלים פוטנציאליים וליצור נוכחות ופעילות שוטפת ברשתות החברתיות עד לצבירה של קהל עוקבים קבוע. הקידום מבוסס על ייצור והפצה של תוכן תוך שימוש  באלגוריתם של יוטיוב, כדי לחשוף את התוכן לקהל היעד הפוטנציאלי של האמן. 

קידום האומנים מתאים ליוצרי תוכן המעוניינים ליצור נוכחות ברשת ולקדם את התוכן שלהם ברשתות החברתיות, בממשקי מוזיקה כמו google play, אמזון, itunes ועוד, ובעיקר ביוטיוב.

מה ההבדל בין קידום אומנים ברשת החברתית לניהול קמפיינים?

קידום אומנים ברשתות חברתיות, נועד לחשוף תוכן ולמעשה את התוצר של כל אומן לקהל יעד פוטנציאלי.

התכנים צריכים להגיע לכמה שיותר צופים ובכך לצבור עוקבים ברשתות החברתיות או בממשקי המוזיקה והווידאו כמו יוטיוב, ולמעשה להגדיל את החשיפה לעמוד ולתוכן של האומן. 

ניהול קמפיינים מיועד לעסקים שמעוניינים לנהל קמפיין פרסומי מצליח כדי לקדם מוצר ומכירתו, תוך ייעול הקמפיין והשגת תוצאות אפקטיביות יותר בהתאם לתקציב נתון, לרשת החברתית ולקהל היעד הפוטנציאלי.

למה כל אמן צריך להשתמש בשירות קידום אומנים?

כל אחד יכול לפתוח עמוד אומן ביוטיוב ולהתחיל להעלות תוכן, אך זה לא אומר שהקידום יהיה אפקטיבי בהכרח.

את הקידום כדאי לעשות בעזרת חברה מקצועית שעוסקת בתחום פרסום אומנים ברשתות חברתיות, בתהליכי הקידום, בניהול קמפיינים ומתמחה בשימוש בכלים כמו האלגוריתמים החכמים של יוטיוב או של רשתות חברתיות אחרות. 

קידום לא אפקטיבי שמנוהל באופן עצמאי לא בהכרח יניב תוצאות, גם אם האומן מפרסם תוכן איכותי בתדירות גבוהה. אומנים רבים מוצאים את עצמם ללא התקדמות או חשיפה נרחבת למרות הפוטנציאל הרב וההשקעה הרבה בתוכן שהם מייצרים, בגלל הליכי קידום לא אפקטיביים.

למה לרכוש את שירות קידום האומנים YOUHOO?

1. יוטיוב כבר מזמן התקבעה כפלטפורמה מספר אחת לקידום אומנים ומוזיקאים. אנחנו ב-YouHoo משתמשים בידע שלנו אודות האלגוריתם של יוטיוב, על מנת לדרג את הסרטונים שמקודמים דרכנו גבוה יותר, ובכך להציג את התוכן המקודם לכמה שיותר אנשים. 

אנחנו מתמחים בביצוע קידום משולב ביוטיוב ובהכנסת תוכן ל"סרטונים החמים".

השירות שלנו יפיק את המיטב מהאלגוריתם של יוטיוב ויביא לחשיפת התוכן לקהל היעד הרלוונטי באופן הנרחב ביותר.

2. עולם קידום האומנים ביוטיוב הוא ג'ונגל כאשר ניתן למצוא אין-ספור חברות המוכרות כל מיני סוגים של צפיות ושירותים אחרים.

אלגוריתם יוטיוב הוא מנגנון מתוחכם, הוא לא סופר צפיות ומקדם בהתאם. קידום שנעשה בחוסר ניסיון לא רק שאינו מקדם אלא יכול לייצר נזק אמיתי לאומן. 

באמצעות השירות שלנו ניתן לבצע את הקידום תוך שימוש אפקטיבי וחכם בכלים העומדים לרשותנו כך שהקידום יתבצע על הצד הטוב ביותר ויניב תוצאות.

3. אנחנו מספקים גם שירותים בלעדיים לספוטיפיי, סאונדקלאוד וכמובן מבצעים קמפיינים בפייסבוק ובאינסטגרם לפי הצורך.

נוסף על כך, אנחנו מספקים שירות של הפצה דיגיטלית למעל 30 חנויות וממשקי סטרימינג הכוללים את iTunes, Spotify, Google Play, Amazon ועוד רבים אחרים. 

אנחנו מבצעים שירותים של ניטור תוכן ביוטיוב ופייסבוק ומוניטיזציה על התוכן שלכם שהועלה על ידי אחרים (גם אודיו וגם וידאו).

השירות שלנו מבוצע באופן נרחב על גבי הרשתות החברתיות וממשקי המוזיקה והווידאו השונים, כך שאומנים לא צריכים להתמודד עם כל הפלטפורמות השונות בעצמם ולנהל באופן עצמאי את הקידום או הקמפיין. 

כשמדובר בקידום אומנים ברשת החברתית, ניהול מתוכנן ומתואם יביא לתוצאות אפקטיביות יותר ויעלה את החשיפה לקהלים שונים בממשקים השונים.

יש לכם שאלות נוספות על פרסום אומנים ברשתות החברתיות? צרו איתנו קשר  ונשמח לסייע בכל שאלה או בקשה!

תנו לנו לקדם אתכם!

0
  0
  עגלת הקניות
  העגלה ריקהחזרה לחנות

  שלום לך

   יש למלא את הפרטים על מנת להתחבר

  עוד אין לך חשבון?

  ברוכים הבאים

  הרשמה לאתר YouHoo