5 דרכים להיות כוכב רשת באמצעות YouHoo

תמונה עם כוכבים

 

 

העולם האינטרנטי מציע לנו כיום שלל אפשרויות תעסוקה. החלק מבניית אתרים וקידום ועד יצירת חשבונות באמזון או אפילו שיווק שותפים מכל סוג שהוא. אבל האמת היא, שיש אנשים שמצליחים להרוויח לא מעט כסף באמצעות עמוד היוטיוב שלהם, ולו בשל העובדה שהפכו לכוכבי רשת.

מדוע בכלל מישהו ירצה להיות כוכב רשת? מדוע לוותר על האנונימיות ולהפוך למפורסם? ובכן, התשובה הראשונה היא שמי שרוצה להפוך לכוכב רשת, לא רואה בפרסום משהו מפחיד אלא שאיפה בפני עצמה. ישנם כיום כוכבי רשת שמנהלים קריירה מפותחת שכולה מבוססת על הופעות ברשתות החברתיות. התגמול בכסף הוא גדול, אז למה לא? כוכבי רשת אחרים הצליחו לפרוץ אפילו לעולם "האמיתי" ולהפוך להיות כוכבים ברשות עצמם עם הופעות תכופות בטלוויזיה, בעיתונות ובאירועים שונים.

אז איך תהפכו לכוכבי רשת? ריכזנו בעבורכם את כל המידע החשוב!

כוכב רשת – איך מגיעים לזה?

נפתח במשהו מעודד – יש הרבה דרכים להיות כוכב רשת. אתם יכולים ליצור תוכן מצחיק למשל, כאשר גם כאן יכולות להיות הרבה ווריאציות: סטנד אפ, סדרת רשת, וולוג או אפילו סרטונים של עבודה בעיניים. היופי הוא שכל כוכב רשת, לא משנה באיזו רשת חברתית, ממציא משהו חדש. זו ההזדמנות וזו גם הבעיה. בכדי להגיע ולהיות כוכב אתם צריכים שאנשים יקדישו לכם זמן צפיה. מכיוון שיש הרבה אנשים שרוצים להיות כוכבים ואין מספיק זמן צפיה מצד הצופים, נוצר מצב שבו רק חלק קטן מצליח. בשביל להצליח צריך שלושה דברים: כישרון, לא פחות מכך התמדה ועוד גורם שלישי: מקצוענות ועבודה נכונה עם הכלים השונים שעומדים לרשותנו. בואו ננסה להבין אילו כלים קיימים בדיוק:

רכישת לייקים

רכישת לייקים היא דרך נפלאה לעודד את הפוסטים השונים שלכם בתור כוכבי רשת מתחילים. רכישה של לייקים במסייעת לפתור בעיה של דפים מתחילים וותיקים כאחד. אנשים פשוט לא נוטים לסמן לייק לפרסומים שאין בהם הרבה לייקים. ככה זה, טבע האדם אם תרצו. אנחנו לא אוהבים לקפוץ ולהיות הראשונים. רכישה של לייקים לפוסטים, לתמונה, לסרטון או אפילו לשידור לייב, יכולה לרכך את הרתיעה הזו של העוקבים שלכם. פרסום תוכן חדש ללא רכישת לייקים משאיר את אותו התוכן לעמוד ללא תגובה מצד הגולשים בדקות ובשעות הראשונות. זה הזמן הקריטי מבחינת הפלטפורמה, הרשת החברתית, שמחליטה על גורל התוכן. רכישת הלייקים הראשוניים מאפשרת למעשה לתוכן להיות מופץ למשתמשים אמיתיים שישמחו ליהנות ממנו ולתת לו לייקים. רכישה של לייקים היא חיונית בדרך שלכם להפוך לכוכבי רשת.

רכישת צפיות

רכישה של צפיות מאד פופולרית ביוטיוב אף על פי שהיא קיימת גם במקומות אחרים כגון פייסבוק. אנחנו נתייחס כאן לשירות רכישת הצפיות ביוטיוב על ידי YOUHOO. השירות נועד לספק לכוכבי רשת (או כל בעל ערוץ פעיל) את ההזדמנות להתברג עם הסרטון שלהם בתוך רשימות המומלצים. בואו נבין רגע על מה מדובר. ביוטיוב יש שתי דרכים להיחשף אל סרטונים חדשים: דרך ההמלצות לצפייה ודרך רשימות המומלצים. כמובן שיש קשר בין שני אלו. רכישה של צפיות שנעשית בצורה מושכלת, מגדילה את הסיכוי להגיע לרשימת מומלצים כלשהי. הרשימות הללו הן לפי נושאים: מוזיקה, בידור וכו' כאשר הפילוח המקומי חשוב גם הוא. כניסה למומלצים היא לא דבר של מה בכך ומהווה אבן דרך בחייו של ערוץ שעומד להפוך לכוכב רשת.

 

רכישת עוקבים

רכישה של עוקבים היא כמעט צעד מתחייב לפחות באינסטגרם. אם רכישה של לייקים או צפיות מגבירה את כמות החשיפה לפוסטים מסוימים, רכישה של עוקבים תיצור אפקט של חשיפה של תוכן רב מתוך החשבון. עוקבים שנרכשו באופן 'מלאכותי' ישפיעו באופן ישיר על הצטרפות של עוקבים חדשים. אנשים, כפי שהבנו, אוהבים להיות חלק מטרנד, חלק ממשהו מצליח. רכישה של עוקבים נותנת לנו 'בוסט' לחשבון וסיכוי לאסוף אלינו עוקבים שיוכלו להעריך את התוכן וההשקעה הרבה בו. אותם עוקבים התחלתיים שמגיעים לאחר רכישת העוקבים, הם בגרעין הקשה של המעריצים שממש חיוניים בדרך להיות כוכב רשת. אותם עוקבים גם נוטים שלא להסיר אף פעם את המעקב שלהם. הם מרגישים גאווה על כך שהייתה להם הזכות 'לגלות' אתכם כאשר הייתם עוד 'קטנים'.

רכישת השמעות

אם התוכן שלכם הוא סאונד, כלומר אם אתם מוזיקאים או שאתם יוצרים פודקאסטים למשל, יש דרך מעניינת לקדם אתכם כאמנים. מדובר על רכישה של השמעות. הרכישה מתבצעת ברשתות ייעודיות לתכנים שמבוססים על קול – סאונד-קלאוד וספוטיפיי. שני השירותים הללו ובעיקר ספוטיפיי, הם מבוססים על המלצות ועל ניסיון להתאים טעם אישי למשתמש. יצירה של השמעות של התוכן שלכם תיצור חיבור בין התוכן שלכם לתכנים אחרים וכך יגדלו הסיכויים שהפלטפורמה תמליצ עליו למשתמשים השונים.

סיכום

רכישה של לייקים, צפיות ועוד היא חיונית לאמנים וותיקים שכבר הגיעו למעמד של 'כוכבי רשת'. כמעט כל אחד מהם משתמש בזמן זה או אחר בשירותים כאלו. אם מי שהצליח משתמש בשירותים הללו אז על אחת כמה וכמה שמי שעוד עושה את דרכו למעלה צריך להיעזר בהם.
דרך נוספת שבה אתם יכולים להעזר היא דרך השירות הבלעדי והמיוחד שלנו לקידום אומנים שיעזור לך להגיע להצלחה במהירות ובלי הרבה התעסקות מיוחדת מצידכם.

0

שלום לך

 יש למלא את הפרטים על מנת להתחבר

עוד אין לך חשבון?

ברוכים הבאים

הרשמה לאתר YouHoo